You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Doğal Maddelerle Üretim Yaparız

Seri üretim yerine butik imalattan yanayız. Hedefimiz en çok değil, en lezzetli ve kaliteli ürünleri imal etmektir. Kalite yolculuğunun başlangıcı hammadde olduğu için tüm hammaddelerimizi titizlikle ilk elden, doğal malzemelerden seçeriz. Ürünlerimizde kullandığımız jöle, krema, sos gibi kritik öneme sahip malzemeleri Orkide bünyesinde özenle imal ederiz. Hazır pandispanya, glikoz, krem şanti, süt tozu, sos vb. malzemeler, ya da kimyasal katkılar Orkide'ye giremez. Bu sayede her ürünümüzde doğallığı ve gerçek lezzeti yakalarız.

 

 

                        Üretim Günlük Yapılır, Her Zaman Taze Ürünler Sunarız

Özellikle pasta ve kurabiyelerimizde kesinlikle bozulmayı önleyen, raf ömrünü artıran koruyucu maddeler, stabilizatörler kullanmayız. Bu nedenle tüm ürünlerimizin raf ömrü belirli ve sınırlıdır. Unlu mamulleri üretirken tıpkı annelerin sevdiklerine ikram etmek için evde yaptıkları gibi un, şeker, yumurta, süt, yağ gibi doğal malzemeler kullanırız. Ürünlerimizdeki malzemelerin tazeliği ve doğallığını ilk lokmada hissedebilirsiniz. Raf ömrünü tamamlayan ürünleri satıştan kaldırırız. Orkide'de bayat ürün bulunmayacağı gibi bayatlaması geciktirilmiş ürünler de asla olmaz.

 

Ürünlerimizde Bebek ve Çocuk Sağlığı Açısından Tehdit İçeren Katkılar Bulunmaz

En önemli varlıklarımız, her şeyimiz çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Üstelik çocuklar, kimyasal maddeler ve hormonlara karşı büyüklere oranla çok daha korumasızdır. Orkide'de gıdaların üretilmesi, ambalajlanması, taşınması, depolanması esnasında ürünlerin koku, tat, görünüş, yapı ve diğer niteliklerini korumak ve düzeltmek amacıyla hiç bir katkı maddesi kullanmayız. Örneğin hamburger köftesini hazır almak yerine kendimiz imal ederiz. Orkide ürünlerini çocuklarınıza gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz. Çünkü biz de öyle yapıyoruz.

 

Kral ve Kraliçelere Layık Üstün Hizmet Sunarız

Gaziantep'te 1965 yılından bu yana pastacılıkta köklü bir geleneği oluşturan Orkide, eşsiz lezzetleri ile hizmet kalitesini birleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. İşletme kalitesinin, ürün kalitesi + hizmet kalitesinden oluştuğunu biliriz.  Tek amacımız Orkide'ye gelen konuklarımızın mutlu ve aldıkları hizmetten memnun olarak ayrılmalarıdır. Yiyecek ve içecekleri hazırlama becerilerini, hijyen, tasarım yetenekleri ve özgün sunuş teknikleri ile birleştirerek konuklarımıza kendilerini özel hissettirmeye çalışırız. Bu nedenle eğitimlerle kendini sürekli yenileyen, sektördeki yeni eğilimleri takip edip değerleri ve kurum kültürü ışığında kendine adapte edebilen bir işletmeyiz.